Věštírna Via Regia


MAGICK rozchodník
Zuzana Antares

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Studijní obory
Kursy
Semináře
Magick na magick.cz
Malé opatství thelémské

Výsledky anket
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana


Magie
Dnes je Pondělí 27.03.2023, svátek má Dita, zítra Soňa.
Historie
 
Co nabízíme
 
Ceník
 
On-line služby
 
Kdo jsme
 
Kontakty
 
Diskuse
 


Podle svého zájmu a potřeby si můžete vybrat z těchto nabízených služeb:


Výklad budoucnosti
z karet nebo ruky

 
Tarot,
horoskop

 
Duchovní příčiny nemocí
 
Magická poradna, talisman
 

Magické poradenství, ovlivnění osudu, tzv.čištění karmy


Magie je lidově chápaná jako nástroj k ovládnutí nebo k ovlivnění osoby či situace. To je ale zjednodušený pohled na věc. Podstatou magie je především nacházení důležitých, avšak běžnému člověku skrytých souvislostí. Teprve na základě rozpoznání těchto utajených souvislostí je možné soudit, proč se nějaká situace děje, k čemu má vést a zda je možné a především rozumné ji ovlivnit. Proto se snažíme klientům nabídnout různé cesty k nápravě jejich potíží. Častokrát se totiž stává, že laik žádá o ovlivnění situace - kdyby však k ovlivnění došlo, sesunulo by se na hlavu žadatele daleko větší nebezpečí či dokonce zlo, než tomu je bez ovlivnění.

O magickou radu žádají především lidé, kteří se ocitli v životní situaci jíž nerozumnějí, případně mají pocit, že se věci okolo nich nedějí jen tak samy od sebe, ale někdo - člověk či jiná bytost - se snaží jimi vládnout v dobrém či zlém. Mnohdy se setkáváme s požadavky na záchranu hroutících se manželství či s přáním o ovlivnění zdraví či štěstí druhých osob. O radu také žádají lidé, kteří se setkali s něčím neobvyklým a nevědí, kterak tento zážitek pojmout a zpracovat. Konečně přicházejí i lidé se zvláštními vnitřními prožitky.

Žadatel o tento druh konzultace by si měl připravit nejen své dotazy a požadavky, ale měl by také jasně formulovat co se stalo včetně zdánlivě nedůležitých okolností. Součástí konzultace je tarotový výklad.

Co se klient dozví, co získá:

 • Základní informace o tom, z jakého důvodu, případně jakým mechanismem k situaci došlo a co je žadatelovým životním či karmickým úkolem, čili co se má z dotazované situace naučit.

 • Kterak může napomoci tomu, aby svůj úkol rychle splnil a situace tím odezněla.

 • Kterak může pomoci sám sobě či svým blízkým v tom, aby se podobným věcem napříště předešlo.

 • Jak situaci ovlivnit a jaká je naděje, že jeho konání bude úspěšné.

 • Způsoby ovlivnění, které bude provádět sám žadatel, po dohodě lze poskytnou energetickou pdporu. Klientu poskytujeme předměty, které mu napomohou v magickém konání.


  Co nelze ovlivnit:

  Vše co už došlo příliš daleko a na zásah je pozdě.

  Nalezení osobního talismanu úspěšnosti, včetně pomocné mantry čili magického slova:

  Talisman pomáhá v krizové situaci, dodává sílu a sebejistotu. Magický talisman, stejně jako mantra, jsou jedinečné pro každého člověka. Zjišťují se na místě speciálními metodami.

  Organizační připomínky:

  Klienti se zájmem o magickou radu by toto měli oznámit již při objednávání. Konzultace může být časově dosti náročná, proto je třeba si vyčlenit více volna. Ještě spíše by měli ti, kdož žádají o nalezení talismanu úspěšnosti, oznamovat tuto skutečnost již při objednání - jejich konzultace bude dlouhá. Čekací doba je přibližně čtrnáctidenní. Termín návštěvy je potřeba dohodnout telefonicky.

  Telefonní čísla, kde se můžete objednat: 545 581 009 ve všední dny 10 - 16 hodin, někdy i navečer do 19 hodin.

  Pro magickou poradnu platí jiný ceník - prosím, informujte se o něm při objednání.  Reklama pro tuto stránku:
  Magie nevážně vážně - navštivte CyberTempli.