Věštírna Via Regia


MAGICK rozchodník
Zuzana Antares

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Studijní obory
Kursy
Semináře
Magick na magick.cz
Malé opatství thelémské

Výsledky anket
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana


Nauč
Dnes je Úterý 06.06.2023, svátek má Norbert, zítra Iveta.
Historie
 
Co nabízíme
 
Ceník
 
On-line služby
 
Kdo jsme
 
Kontakty
 
Diskuse
 


Podle svého zájmu a potřeby si můžete vybrat z těchto nabízených služeb:


Výklad budoucnosti
z karet nebo ruky

 
Tarot,
horoskop

 
Duchovní příčiny nemocí
 
Magická poradna, talisman
 

Duchovní příčiny nemocí

Současný člověk má velkou potřebu být zdravým. Nemoc je chápaná jako něco zlého. Po tělu je požadováno, aby fungovalo bezchybně jako stroj a často je také jako stroj nazíráno. K tomu vede současné pojetí medicíny, které vylučuje působení energetických, psychických a duchovních složek člověka a vše vidí jen na fyzické úrovni.

Každá nemoc je vyjádřením způsobu života. Mnohdy je nemoc přirozenou součástí života a tím, že ji člověk akceptuje, chrání sám sebe před působením nepříznivých vlivů. Takovou nemoc je třeba přijmout a nebojovat s ní. Jen tak může člověka chránit po dlouhou dobu. Klienty, kteří jsou touto nemocí navštíveni a nevědí co s ní, učíme s nemocí se smířit, ba i jí využít.

Jindy je nemoc skutečně něčím nepatřičným - ale nelze ji posuzovat odděleně od osoby, která ji prožívá. Taková nemoc vzniká jako pozdní fáze dlouhého procesu, na jehož počátku stála obyčejná lidská chyba. Je potřeba najít zpětně počátek a zpracovat potíž, která tehdy zůstala nevyřešená nebo skrytá.

Nejčastěji jsou však nemoci kombinací obou předchozích možností. Na jednu stranu umožňují negativním vlivům, jež se nastřádaly v těle, aby odešly ven, na druhou stranu ale ukazují na chybu v životě, která nemusela být a lze ji vhodnou úpravou postojů či hodnot napravit. Tím se postupně zmírní průběh nemoci - často může dojít i k úplnému či takřka úplnému uzdravení, zejména naučí-li se klient zároveň zpracovávat negativní vlivy, jež se jinak usazují v hmotném těle.

Jak sezení probíhá:

Klient by měl popsat nejen potíž, kterou chce řešit, ale také její průběh, jak jej subjektivně pociťuje. Pak je dotazován na svůj ranný vývoj. Je dobré, zná-li okolnosti svého narození a prostředí, v němž prožil první týdny a roky svého života. Je dotazován na rodiče a rodinné vlivy v dětství i v pozdějším věku. Dalším rozhovorem se postupně odhaluje příčina jeho potíží.

Terapie:

Obvykle doporučujeme změnu životního postoje, změnu životosprávy, psychurgické nebo spagyrické léčení nebo návštěvu specialisty.
Je možné doporučit terapii pomocí prostředků klasické homeopatie. Ti, kdož se začnou homeopaticky léčit, nechť počítají s nutností docházet na kontroly (po měsíci až půl roce). S homeopatickou léčbou se pojí i nutná vědomá změna přístupu k životu.
V některých případech doporučujeme pokračovat v léčbě abreaktivní terapií - což jsou tzv. regrese.


Organizační připomínky:

Ti, kteří chtějí nalézt skryté vnitřní příčiny svých zdravotních potíží, by toto měli oznámit již při objednávání. Sezení je časově náročnější, proto je třeba si vyčlenit více volna. Čekací doba je přibližně čtrnáctidenní. Termín návštěvy je potřeba dohodnout telefonicky.

Telefonní číslo, kde se můžete objednat: 775 748425 ve všední dny 11 - 19 hodin.Reklama pro tuto stránku:
On-line databázi měst a další zajímavosti nabízí Roman