Historie
 
Co nabízíme
 
Ceník
 
On-line služby
 
Kdo jsme
 
Kontakty
 
Diskuse
 Zuzana Antares - kartářka, poradkyně, čarodějnice

Karty vám vykládá už od roku 1992, kdy taky založila věštírnu Via Regia. Věštírna původně sdružovala více věštců. Ti se osamostatnili nebo přestali udržovat kontakt... anebo spolupracují externě.

Teď je už nějaký rok Zuzana sama, proto se na některé časově náročnější úkony může čekat.

Jako vždy si můžete nechat vyložit karty i tarot, můžete žádat výklad snů nebo pozoruhodných shod okolo vás, můžete požadovat magický úkon, odeklínání, meditaci, odblokování nebo hledat řešení v minulém životě.

Bližší nabídku i s cenami najdete tu.

Objednat se: +420 775 748425
Objednat dárkový kupon

Ceník
Proč přijít do poradny
Doporučení Zuzany Antares

Domněnka, že osud je lidem dán, patří mezi oblíbené omyly. Je pohodlné svádět nezdar na osud. Ve skutečnosti je lidem dáno jen málo věcí, ale často se stává, že si s nimi neumějí poradit. Skutečným posláním věštectví není předpovídat osud, ale hledat, jak může člověk nejlépe uplatnit to, co dostal.

To co jsme zvyklí nazývat osud, se projeví jen v některých životních okamžicích. Jsou to zásahy shůry, anebo jak řekne materialista - náhody. Tyto skutečnosti nelze předpovědět - často proto, že o existenci podobných zákonitostí míváme jen mlhavou představu. Zde se skrývá duchovní podstata každého člověka, jeho životní úkol a to, co často lidé nazývají smyslem života.

Ani druhou složku života, vůli, nelze dobře věštecky odhadnout: jde o rozhodování jedince, které je otázkou jen jeho samotného a není předem dáno. Vůli nelze předpovědět - lze poradit anebo, v horším případě, sugerovat.

Teprve třetí složka lidského bytí je odhadnutelná a z ní vychází věštecké předpovědi. Principem je tu kauzalita: Předivo vztahů, které jsme si sami vytvořili a zamotali se do nich. A tady nejlépe poradí kartářka, která má (je-li skutečně dobrá) patřičný odstup. Události v životě jedince jsou odvislé od jeho vlastností, minulosti, vývoje - zde má věštkyně taky co říci.

Apollón byl slunečním bohem a Slunce je dávným symbolem uvědomění. Jeho sestra, lunární bohyně Artemis, se významově pojí s nezkrotnými silami nevědomí. Jsou bratrem a sestrou, těmi, kdo k sobě patří a kdo si pomáhají. Jsou představiteli dvou sil, jež pomáhají člověku - pokud ten chápe jejich podstatu. A aby k tomuto pochopení došlo, bylo založeno orákulem v Delfách, které obě síly propojovalo. 

A zde bylo psáno:
Poznej sebe sama.reklama
Tarot Brno - vše o tarotu
Zajímavosti ze světa věštění
Katalog věštců