Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Věštírna Via Regia
Studijní obory
Kursy
Semináře

Historick Magick
Pohlednice
Konference

Výsledky anket
Seznam stránek
Kdo jsme?
Napište nám


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaMagie


Přihláška k odebírání MAGICK-novinek
z celého serveru

protože pořád se tu něco děje...

Celý Magick.cz prochází velkým přerodem. Po úplném zničení celého webu dva dny před vánocema 2016 jsme obnovili ze záloh a začalo velké přepisování skriptů. Nemáme nápad, jak nový Magick pojmout, začali jsme proto obnovovat původní podobu nejdřív do nouzového režimu. Postupně budeme přeprogramovávat to, co volá po změně. Programovací zvyklosti se za posledních 20 let trochu pohnuly kupředu, ale nechceme převzít nenápaditý blikací a vyskakovací design, který je aktuálně v kurzu.
Některé části stránek zůstávají v nouzovém režimu, jiné postupně opravujeme. Hůře na tom je relativně nový (2012) obchod, který budeme muset ručně převést na novější systém. (Už se stalo! 2018). Změny a pokroky budeme oznamovat v novinkovém mailu, kam přidáváme aktuální nabídku obchodu, školy i věštírny.
Pomůže nám, když nám chybné odkazy a všechny další chyby napíšete na mail 777zavináčmagicktečkacz. Díky moc!
Novinky si můžete přihlásit níž. Když si budete chtít novinky kdykoliv odhlásit, stačí kliknout na odkaz, který v mailu za tímto účelem je.


Přihláška k odběru novinek:

Zasílejte mi je prosím sem:
Novinky na webu (nejnovější nahoře):


Novinky 2020:
Rok začínáme splněním velkého úkolu: Ritual.cz se vrátil! Nejdřív jenom redakční systém s postupným znovuvycházením archivních článků, ale podařilo se doplnit i staré komentáře, i doplňkové služby (horoskopy, pranostiky, citáty, vtipy...).
Archivní články do Ritual.cz přibývají pravidelně, byly to dobré práce slušných autorů a byla by škoda nechat je zmizet mezi jedničkami a nulami. Chce-li kdo přispět článkem novým, pochopitelně může třeba hned - zveřejnění nového příspěvku má přednost.
Na konci jara oživujeme stránku Thelema-centra. Nově ji převádíme pod doménu kmen.eu. Do stránky přibývá seznam akcí pro veřejnost: workshopy s uměleckým nebo umělecko-duchovním zaměřením, kurzy antistressových technik a zvládání stresu či úzkosti.
Web o našich začátcích a dalším životě v Kunkovicích se dočkal aspoň drobných aktualizací.

Novinky 2019:
Opravy se dočkaly všechny redakční systémy. Chvíli jsme váhali, zda aspoň některé nespojit - ale když už jsme se rozhodli nechat původní podobu webu, tak ji tedy necháme. A taky mohou přibývat články do školy, do stránek Opatství, do thelémských stánek Magick na Magick.cz i do Zuzanina magického občasníku Revue 44. Pohříchu ale moc často příspěvky nepřibývají - zatím není čas.
Zpátky se vrátila nedokončená thelemapedia, takže chcete-li psát o thelémě, s chutí do toho!
Úplně na konci roku ožily tarotové stránky. Na jejich původní adrese TarotNet.cz jsme nechali jenom dlouhé roky zavedený výklad karet. Na nové stránce České tarotové školy najdete nabídku on-line tahání karet, klasické služby věštírny a nabídku kurzů.

Novinky 2018:
Jaro přineslo průlom. Dík umění kamaráda programátora se konečně podařilo uvést do provozu novou Prestu. Obchod opět převádíme na jinou šablonu, která je - inu moderní. Tzn. hodně obrázků i mezer a málo textu. Taková načechraná. Pokusy upravit tuto šablonu do méně přihlouplého designu trvaly půl roku a moc se nepovedly.
Léto: Hurá! obchod je použitelný a nedělá chyby.
Podzim: Nový design obchodu nás přesvědčil, že magick.cz opravdu nebudeme přenášet na žádnou moderní šablonu. Prostě budeme opravovat stávající vzhled a byť může působit jako z doby kamenné, tak moderním vzorům prostě nepodvolíme.
A tak opravujeme skripty, co nefungují, aktualizujeme adresy, přepisujeme obrázky - no taková ta zdlouhavá práce na maličkostech, co není skoro vidět.

Novinky 2017:
Listopad: Stará databáze je tak plná neplatných adres, že jsme se rozhodli zavést databázi novou. Prosím hlaste se, kdo chcete odebírat naše novinky. Po odeslání předvánočního mailu ji budeme rušit.
Podzim: Vše začíná být jakž takž v pořádku - mnohde ale nejede vkládání nových článků. Vydržte... Jenom obchodu osud nefandí a nové skripty jedou hůř, než ta staré. Ale jinde byste měli vesměs pochodit dobře. Kdyby vám něco nefungovalo, pište, budeme rádi.
Jaro: Opravujeme dál stránky školy a snažíme se je zbavit všech plevelných odkazů, vedoucích do nikam.
Ritual.cz jsme začali přesouvat na Joomla. Nejde to snadno, ale činíme se. Na Ritual.cz tak budete postupně nacházet všechny staré články - nejdřív jako nové. Bohužel nepůjdou asi převést komentáře.
Začali jsme bojovat s Prestou, což je skript, na kterém provozujeme obchod. Svůj boj jsme zjevně prohráli, vše bude potřeba přepsat. Bude to na dlouhé lokte, zatím odloženo. V obchodě lze nakoupit, ale některé funkce stávkují a budou čekat na nový skript.
Na přelomu ledna a února jsme obnovili horoskopy, výklady tarotu a run, upír-test a další části webu, které vám nejvíc chyběly.
Ve druhé půlce ledna jsme nahráli skripty na nový server a zděsili se. PHP3 je skutečně dávnou minulostí. Ale hned jsme se dali do oprav.
Přes vánoční svátky nám ani pošta nechodila. Před Slvestrem jsme nahodili nouzový režim - sice rychlostí šneka, ale lepší něco než nic. Byla přístupná škola a věštírna.

Novinky 2016:
Pravidelně obměňujeme nabídku seminářů a cvičení na http://skola.magick.cz/akce/akce.php. Vylepšili jsme zase stránku okultního obchodu. Zjednodušili jsme kategorie, zvýraznili hlavičku.
22. 12. přišla velká tma a Magick.cz, stejně jako Rituál, Tarot-Brno a další weby, přešel do absolutního utajení. Skutečně nebylo nic vidět, ani maily nešly.

Novinky 2015:
V srpnu jsme doplnili program akcí na další semestr.
Celý magick.cz se dočkal úprav skriptů a podpořili jsme vyhledávání.
Vylepšili jsme stránku okultního obchodu. Zjednodušili jsme kategorie, zvýraznili hlavičku.
V únoru jsme doplnili program akcí zase na další semestr.
Thelema-centrum má aktualizovaný a doplněný ceník pronájmů.

Novinky 2014:
Opravili jsme stránku Věštírny Via Regia. Dočkala se zjednodušení a tím větší přehlednosti.
Na školní stránku přibylo přidávání aktualit. Budou se tu objevovat třeba pozvánky na akce mimo rozpis a vše, co by studenti a příznivci neměli přehlédnout.
V srpnu jsme doplnili program akcí na další semestr.
Thelema-centrum má opravenou a doplněnou fotogalerii.

Novinky 2013:
A na historick.magick.cz najdete i dlouho nedostupné odkazy na první setkání Magick.cz.
Do historick.magick.cz se přesunul i stále funkční chat. Stačí najít společníky k rozhovoru...
Do části historick.magick.cz se přesunul Seznam poradců.
Tamtéž najdete pohlednice, které i teď občas posíláte.
Opravili jsme historick.magick.cz a rovnou do něj umístili odkaz na starou podobu obchodu.

Starší novinky:

Datum Jméno Popis
11. 12. 2010 Sraz MAGICK.cz Blíží se zima a s ní zase doba prací na internetu. Zimu rituálně zahájíme v sobotu 11. 12. 2010 v hospodě U dvou kovbojů, kde se sejdeme mezi 18. a 19. hodinou a budeme se veselit až do rána.
29. 5. 2010 Kurs magie Ten sice není úplně novinka, ale za poslední dva roky se dočkal vlastní subdomény a nabral na známosti a úspěšnosti.
29. 5. 2010 REVUE 44 Zuzana Antares obnovila pravidelné psaní příspěvků na svůj web. Kromě knižních recenzí se zase začala objevovat hojnost osobních postřehů i Jiné reality. Přibyly i kousky z jejího archivu.
29. 5. 2010 M.O.Th. Taky tento web prošel, a ještě prochází, proměnou. Zatím se můžete těšit na mnoho nových příspěvků. V průběhu tohoto roku Opatství zahájilo nový projekt - encyklopedii Thelémy. Jen se běžte podívat, jak se nám daří....
29. 5. 2010 ŠVUEvB Stránka změnila podobu. Přibyla přehršel prací žáků, doplnili jsme informace o dálkovém studiu i o pobytových akcích.
Dvouletý tarot se změnil na tříletý a pak na čtyřletý a přibyly tři nové dálkové kursy z oblasti psychologie a sociálních dovedností.
29. 5. 2010 Knihkupectví okultní literaturou Tak třeba zde jsme si divoce zařádili v kategoriích zboží. Rozšířili jsme kategorie knih, naopak mizí chlívky pro bižuterii, drobnosti, kyvadélka a další maličkosti, které vesměs doprodáváme SE SLEVOU. Zájem o toto zboží podstatně klesl.
29. 5. 2010 MAGICK.cz Novinkami (to, co teď máte na monitoru) se dlouho nikdo nezabýval, naštěstí o stránkách to není pravda. Asi byste si je měli proklikat...
3. 3. 2008 Internetové knihkupectví okultní literaturou - sekce časopisů byla doplněna, poskládána, obohacena a vyspravena.
24. 1. 2008 Věštírna Via Regia Na časté žádosti našich klientů jsme přidali možnost telefonického výkladu karet na dálku.
23. 1. 2008 REVUE 44 Nová kategorie: Kdo mne opisuje. Do ní 4 úvodní příspěvky.
23. 1. 2008 REVUE 44 Přidáno jedno zamyšlení nad magií.
17. 1. 2008 M.O.Th. přibyl jeden komentář AL.
16. 1. 2008 M.O.Th. byla poupravena vnitřní sekce.
11. 1. 2008 REVUE 44 je bohatší o zamyšlení nad vývojem společenské atmosféry.
10. 1. 2008 REVUE 44 po delší době je obohacena sekce Vlky plky dalším článkem o slovech.
7. 1. 2008 Věštírna Via Regia so dočkala menších doplnění - např. dárkový poukaz do věštírny, který začínal být žádaný.
1. 1. 2008 Kurs MAGIE Kurs byl dlouhou dobu připravený, ale chyběla odvaha jej nabídnout. Tak se konečně stalo.
podzim REVUE 44 průběžně přibývají články, především recenze.
říjen 08 Sedmero - Nakladatelství Spiral Energy Sedmero věšteckých umění, velmi úspěšná kniha Zuzany Antares, vyšlo v reedici.
září M.O.Th. další komentáře AL
1. 5. 2007 REVUE 44 Dvě automatické básně.
26. 4. 2007 REVUE 44 Trojice knižních recenzí.
26. 4. 2007 REVUE 44 Dobíhání času a dopisování ve dvou nových článcích v sekci VlkyPlky.
25. 4. 2007 M.O.Th. Několik dílčích úprav na této stránce, především ve vnitřní sekci.
24. 4. 2007 Thelema nový překlad Liber A´ASH
23. 4. 2007 Thelema(Magick na Magick.cz) Dva nové překlady: Liber Porta Lucis a Liber Tzaddi
23. 4. 2007 Site map seznam stránek je po dlouhé době aktuální a ukazuje, které stránky na magicku najdete.
22. 4. 2007 www.magick.cz má upravená meníčka v části Spiral Energy, což by mělo napomoci přehlednosti webu.
22. 4. 2007 Bazar byl zrušen, protože jej využívali převážně spammeři. Inzeráty lze vkládat do www.ritual.cz jako příspěvky, rituál je dosti navštěvovaný.
21. 4. 2007 www.magick.cz úprava podoby rozchodníku
16. 4. 2007 www.magick.cz zrušeny některé nevyužívané kousky webu, napadené spammery
22. 3. 2007 REVUE 44 má zase o pár článečků více - byť jde především o upoutávky.
10. 3. 2007 Seznam poradců opravena stránka napadená spammery.
29. 3. 2007 ŠVUEvB Hanka se rozhodla oba kursy zase obnovit.
31. 1. 2007 ŠVUEvB Hanka se rozhodla pozastavit kurs Psychominima pro věštce a Projekční kresby.
22. 1. 2007 ŠVUEvB přibyl tříměsíční kurs Automatické kresby a automatického psaní.
5. 1. 2007 ŠVUEvB Aktualizovány údaje v Historii školy.
4. 1. 2007 REVUE 44  článeček o mrtvé době jeden kus.
Příště budeme v zapisování novinek pořádnější. Dík za pochopení.
31. 12. 2006 M.O.Th.  Mimo jiné novinky si zde určitě počtěte ve statích o postmoderně.
31. 12. 2006 U1 - Nakladatelství Spiral Eenrgy  čili Učebnice výkladu tarotu vyšla už ve třetím vydání. Stalo se to na začátku prosince.
31. 12. 2006 Kunkovice neoficiální web  Neoficiální stránky obce. Část, která je věnovaná stavbě, je z praktických důvodů pouze na heslo, zbytek webu je přístupný volně.
31. 12. 2006 Thelema-centrum Kunkovice ... to je ten zloděj času, kterému se všechno osazenstvo MAGICKu oddalo a tráví v něm své volné chvíle. Toto jsou oficiální stránky, zatím nehotové....
31. 12. 2007 REVUE 44  má jen pár pojednání, především praktického charakteru. Zuzana slibuje, že články doplní, jen co dokončí stavbu.... Zbytek Zuzaniných stránek je na tom podobně bídně.
31. 12. 2007 Věštírna zůstává stejná, a to včetně ceníku. Navzdory celkem slušnému zájmu o služby držíme ceny na příjemné úrovni.
K věštírenské části patřily konference, jejichž obsah jsme po totálním zaplevelení databází soustředili pouze do jedné. Útoky spammerů byly vytrvalé a zájem o diskusi se více soustředil na spřátelený server www.ritual.cz.
31. 12. 2007 ŠVUEvB Tady se nemá co měnit, kromě toho, že přibývají akce - a to s dostatečným předstihem. Studia a kursy zatím zůstávají skoro v nezměněné nabídce: přibyl kurs Meditačních technik.
31. 12. 2006 Obchod taky doznal několika změn - knihy jsme rozvrstvili do kategorií jinak, takž by hledání mělo být přehlednější. Nové zboží už přidáváme vždy s popisem a s obrázkem.
31. 12. 2006 M.O.Th. Tak třeba tady se změnilo hodně. Pravidelně přibývají nová pojednání. V Historii najdete nedávno vytvořenou část se svodkami ze setkání lóže - bohužel jsou určeny členům a tak jsou na heslo.
Nějak dlouho se tu nic neděje, že? Ale to je jenom zdání...
20. 4. 2006 M.O.Th. 3 další nové články v sekci HDT. Obsah zanikajícího webu HDT přejímáme do Opatství a do Magick na magick.
19. 4. 2006 M.O.Th. Nová kategorie HDT se zatím jedním novým článkem.
18. 4. 2006 REVUE 44 Jedna humoristická novinka v článcích.
16. 4. 2006 M.O.Th. Invokace Hóra - překlad básně
30. 3. 2006 ŠVUEvB Doplněna všechna plánovaná setkání (dříve nazývané školní akce) na tento rok do zcela nového systému. Ten by měl sloužit až do skonání virtuálního světa a dokud budou sfungovat skripty php.
Od nynějška proto plánovaná setkání stále aktuální.
30. 3. 2006 M.O.Th. Dvě novinky v článcích.
24. 3. 2006 U2 - Nakladatelství
Spiral Eenrgy
U2 - čili Učebnice výkladu Crowley tarotu má už svůj web.
23. 3. 2006 REVUE 44 Tři nové článečky.
26. 2. 2006 ŠVUEvB Stránka prochází změnou struktury. Už fungují některé odkazy, které vedly do nikam a provedla jsem pár dalších, skoro neviditelných, ale důležitých vylepšení. :-)
26. 2. 2006 REVUE 44 Přibyly obrázky do Komentované galerie.
20. 2. 2006 M.O.Th. Mírná změna stylu. Přestavba stránek v sekci Dokumenty a Historie.
17. 2. 2006 M.O.Th. Záplava komentářů k AL a další thelemické zajímavosti.
15. 2. 2006 REVUE 44 Jedna knižní recenze.
14. 2. 2006 MAGICK na magick.cz Dva nové články.
2. 2. 2006 M.O.Th. Nová kniha návštěv namísto té zaplevelené. Snad chvilku vydrží. Spammeři se ale rozmáhají už i jinde....
10. 1. 2006 Novinky a námi pořádané akce. Nakonec to šlo rychleji, než to původně vypadalo.....
1.1.2006 Novinky a námi pořádané akce. Roman pořád pořádá pořádek před rokem už nepořádný. Tipovací soutěž: Kdy to bude porádně uspořádáno?
15.12. 2005 Malé opatství Thelémské Nedaří se nám zbavit se spammerů v Guestbooku, ale na problému se intenzivně processing.
25.11.2005 Malé opatství Thelémské Přibyly ze tři články. Kojote, dík za tvoje vytí!
10. 11. 2005 Novinky a námi pořádané akce. Roman nadále stávkuje. Asi s tím letos nepůjde nic dělat. Umíte cestovat do minulosti?
29. 10. 2005 Malé opatství Thelémské má svůj sraz v Praze. Bohužel nelze dát do akcí, které stále nefungují, takže aspoň tudy: sejdeme se 18.11., zájemci pište nám. Zatím není jasné, kde se sejdeme.
****POZOR!****** Toto setkání nahradí podzimní Srazík magick.cz 2005! (Srazík 2004 je ale prostě nenahraditelný a upoutávku na něj si přečteme ještě v roce 2444!)
říjen 2005 REVUE 44 Zuzana přidala jeden článek vzpomínek na emzáky všeho druhu a pár upozornění.
20.9. 2005 ŠVUEvB Školní novinky letos nebudou, za což se omlouváme. Všem pošleme kalendář akcí papírovou poštou. Přidávací skript je v nedohlednu a Roman nechce počítač ani vidět.
září 05 REVUE 44 Recenze na knihu Voda má
srpen 05 Novinky a námi pořádané akce. Roman stávkuje a nechce doopravit administrační skripty. Něco prostě nejde upravit - třeba seznam školou pořáadých kursů nebo - kousek nad místem, kde teď čtete - námi pořádané akce.
červenec-srpen 2005 Magick&ostatní servery Velké stěhování. Měnili jsme poskytovatele, systém, počítače, skript - prostě vše. Přepsání všech amatérských skriptů byla práce za trest - hlavně pro Romana, který to dělal. Ostatní ho jenom museli poslouchat, a to bylo mnohdy 100x horší.
22.6.2005 Procitnutí ve 29 obrazech - to je Zuzanin projekt a najdete jej mj. v Revue 44.
22.6. 2005 Malé opatství Thelémské 6 článků z různých okruhů - předprázdninový nářez.
16.6. 2005 REVUE 44 ... Ještě další dva.
14.6. 2005 REVUE 44 Tři nové články.
26.5. 2005 ŠVUEvB - Tři nové studentské příspěvky. Účastníkům semináře bylo zadáno téma "válka".
27.5. 2005 Malé opatství Thelémské Už pátý vypracovaný úkol z Živlové magie.
25.5. 2005 Magick na Magisk Hecate s Fountain - Hecatin pramen: První část komentovaného kráceného překladu.
24.5. 2005 ŠVUEvB Kresby studentů.
23.5.2005 REVUE 44 Nové příspěvcky z kategorie o životě a světě. :-)
20.5. 2005 Malé opatství Thelémské Přibyla nová kategorie Osobností esoteriky a v ní 22 příspěvků.
15.5. 2005 Energie doplněna do čísla 05 2005!
18.5. 2005 Setkání Magick.cz & Ritual.cz - jako vždy pořádáme jednou za 1/2 roku již tradiční setkání příznivců jmenovaných serverů.
19.4. 2005 Magick na Magick Mýty Cthulhu, Thelema, Maat Magick - Slovník tyfoniánské magie v1.0
15.4. 2005 Podvodníci je název nového článku v Temných svědectvích.
13.4. 2005 Kdy bude sraz MAGICK.cz? První pozvánku k dalším srazu najdete v REVUE 44.
11.4.2005 Nakladatelství Spiral Energy Komleptně nová úprava webu, lepší možnost objednávky nebo nákupu knih.
29.3.2005 REVUE 44 Rozhovor pro Emmu a další 4 článečky
1. 3. 2005 Rok 2005 - tipy a trendy - co nás čeká v tomto roce. Možná se mi to zdá, ale letos to není tak ponuré....
2.2. 2005 Malé opatství Thelémské Další komemntáře AL. Svaté knihy Thelemické.
31.1.2005 REVUE 44 O příčinách vánoční tsunami
22. - 29.1. 05 Malé opatství Thelémské Další komentáře Liber AL. Živlové práce.
19.1. 2005 ŠVUEvB Termín Lažáneckého týdne stanoven!
18.1. 2005 Nová kolekce pohlednic od Zdeněka Herblicha může potěšit nejednoho příznivce magie v obrazech.
13.1.2005 ŠVUEvB Stránky prošly celkovou úpravou a renovací - přidali jsme kostku s instrukcemi pro osobní návštěvu školy, aktualizovali jsme akce pro rok 2005 - upřesnit bude třeba už jen lažánecký týden.
26.12.2004 Magick.na Magick Předmluva k Abramelinově magii - poprvé česky!
prosinec 2004 REVUE 44 Postupně přibylo 8 novinek, mj. ohlasy na Už nás víckrát nezvěte!, což byl nejkontraverznější článek podzima.
prosinec 2004 Malé opatství Thelémské Vlastní komentáře Liber AL a další příspěvky.
21.11. 2004 Reiki & peníze - je nový článek o nadutosti a chamtivosti za každou cenu.
20.10. 2004 Energie 2004 takřka před koncem roku jsem si uvědomil, že nikdo prozatím nedoplnil do stránek letošní čísla Energie - přidal jsem tedy celý chbějící ročník - příjemné čtení. :-)
11.10. 2004 REVUE 44 VLKY PLKY jsou bohatší o další zajímavosti.
10.10.2004 REVUE 44 Nové články - asi 5 kousků. O životě, o tom, kde men můžete potkat, i něco praktického.
6.10. 2004 Zuzanina fotogalerie je jednou aktuální. Objevily se nové fotky z Darkside.
5.10. 2004 Zuzanina fotogalerie má 20 nových přírůstků z aktuální doby.
28.9.2004 Zuzanina fotogalerie 16 nových obrázků z letošního roku.
22.9.2004 REVUE 44 Nová kategorie - samé praktické informace - a dva příspěvky.
11.9.2004 Malé opatství Thelémské Nová kategorie a jeden nový článeček do ní.
1.9.2004 REVUE 44 Konečně pár dalších článků
23.8. 2004 Temná svědectví jsou mé články, kam jsem přidal další dva nové přírustky.
23.8. 2004 AstroSeznamka není pravda přímo novinkou serveru magick.cz, ale je to důvod, proč tu nějakou dobu nic nového nepřirostlo. Konečně jsem dokončil a zprovoznil AstroSeznamku v novém, tak neváhejte kouknout...:-D
4.5. 2004 Jméno dne toužíte znát jméno dne v týdnu podle data - třeba vám tento skript pomůže.
23.4. 2004 ZOO - Jarouškem dlouho očekávané přidání jeho zvířat na stránky se konečně povedlo uvést v realitu. :-D
23.4. 2004 Složenka - další článek na mé homepage, tentokrát na téma "Dobrý člověk ještě žije".
18.4. 2004 Odtah - odtáhli vám někdy auto - mně v pátek. Jak to všechno bylo jsem pro pobavení a zamyšlení přidal do svých článků.
4.4.2004 Školní novinky - nové práce našich žáků.
2.4.2004 Magick na Magick - přibyly nové příspěvky, především celá Abramelinova magie.
22.03. 2004 Magick na Magick úplně předělaná část webu, které jsme se dlouho nevěnovali...
19.3.2004 Malé opatství Thelémské Celá nová kategorie Stručná historie esoteriky.
14.3.2004 Následný kurs. - konečně existuje přihláška i do našeho utajeného kursu. Je přístupná z Opatství.
13.3. 2004 REVUE 44 Nové VLKY PLKY.
19.2.2004 Semináře Školy věšteckých umění a esoteriky v Brně Vylepšená stránka je obohacená o podrobnější info k pořádaným seminářům, které mají už pětiletou tradici.
18.2.2004 Kursy pro každého Nová stránka s aktualizovanou nabídkou kursů.
18.2.2004 Studium na ŠVUEvB Vylepšená stránka s nabídkou studia, podrobnější a aktualizované informace.
16.2.2004 REVUE 44 - Život v jiném stavu vědomí a další zajímavosti.
15. 2. 2004 Zimní setkání Magick - fotky a krátké povídání o nedávném srazu Magick.cz
13.2. 2004 REVUE 44 - přibyly 4 nové kousky.
8.2. 2004 REVUE 44 - má RSS kanál. Na stránce si lze stáhnout xml kód.
6.2.2004 Malé opatství Thelémské - jeden nový článeček.
5.2. 2004 Akce ŠVUEvB - jsou doplněny všechny akce školy na právě začínající semestr. PS: Nechcete s námi někam jet?
4.2 2004 Věštírna Via Regia Brno - celá část Magicku, která se týká věštírny, je přeprogramovaná, má nový design a aktualizovaný obsah.
29.1.2004 Proměny roku 2004 - co nás čeká v dalším roce. Další ze Zuzaniných neradostných vizí budoucnosti.
25.1.2004 Zuzanina fotogalerie - Doknčení sestřihu z léta 2003, pár fotek z podzimu 2003.
22.1.2004 Zuzanina fotogalerie Nový sestřih z léta 2003. Konečně přibyla první část.
22.1.2004 REVUE 44 Asi 15 nových článků z různých oblastí. Nechybějí klípky ukecané.
13. 1. 2004 Energie 12 03 ... a konečně poslední číslo roku 2003!
13. 1. 2004 Energie 11 03 ... pokračuji ...
13. 1. 2004 Energie 10 03 a další kousek je tu.
13. 1. 2004 Energie 8-9 03 opět jsem začal dohánět náš e-časopis.
29.12.2003 REVUE 44 Jedna politická z Jiné Reality a pár dalších novinek přibylo do MagMag44.
11.12.2003 Malé opatství Thelémské - má další zajímavý článek.
1.12.2003 REVUE 44 - několik příspěvků se objevilo v kategiriích Zuzaniny vlky plky, v komentované galerii a ve fejetonech.
24.11.2003 Malé opatství Thelémské - Stránka je obohacena nejen o další téma, ale i o dlaší příspěvky. V magii to žije!
20.11.2003 Školní portál se rozmohl o nové studentské práce. Přibyla i nová kategorie - Zážitky z vizualizačních cvičení.
23.10.2003 Malé opatství Thelémské - magie v praxi.
6.10. 2003 Leonida - je další kniha z našeho nakladatelství.
2.10.2003 Historie školy - historické a statistické informace o ŠVUEvB uspokojí jistě nejednoho zvědavce.
23.9.2003 Energie 6/2003 a protože Energie není nikdy dost, udělal jsem rovnou dvě...
23.9. 2003 Energie 5/2003 a je tu další číslo našeho nedostižného časopisu! :-)
18.9. 2003 Náramky a náhrdelníky - přesně tato kategorie byla přidána do obchodu a naleznete v ní krom jiného i velmi pěkné náramky a náhrdelníky z kostí.
16.9. 2003 Conan - Třetí krok do hlubin kniha našeho nakladatelství, která je doprodaná a jejíž dotisk se nechystá je zde pro vás v ukázce a možnosti objednat si ji jako "neknihu".
3.9. 2003 Dantes Inferno - Mágův sen - prolog k vynikající komixové řadě Dantes Inferno se dočkal svého vytištění a tedy i ukázek a popisu na našich stránkách. Opravdu stojí za to!
2.9. 2003 A jedna radostná novina, za měsíc srpen jsme se stali nejnavštěvovanější stránkou ve své oblasti. Nejnavštěvovanější stránka své oblasti
2.9. 2003 Objednávka Sedmera - při objednávání Sedmera věšteckých umění vždycky nakonec došlo na nějaký problém. :-D Tak jsem pro tuto možnost udělal nový systém, který doufám všem chybám předchází. :-))
14.8. 2003 Miss Internet konečně jsem došel v práci tak daleko, že jsem se dostal i k zpracování soutěže Miss Internet, do které jsem se přihlásil...:-)) a musím přiznat, že výsledky mě překvapily.
13. - 14. srpna 2003 Revue 44 - Zuzana nejen celou revui opravila, ale přidala i !!!hromadu!!! nových článků.
12.8. 2003 Setkání obecně a protože setkání pomalu ale jistě přibývají, nachystal jsem pro ně přehledný rozchodník...
12.8. 2003 Setkání 6.6. 2003 i toto setkání se dočkalo zveřejnění. :-)
12.8. 2003 Zimní setkání Magick.cz neustálé ponoukání - hlavně od Hraběte mě dohnalo konečně k dokončení stránek s fotkama ze srazu - tak tohle je to starší...
24.7. 2003 Jaroslavův Remix životního příběhu a neb, jak to bylo s Jaroslavem v podání Jaroslava...:-)
1.7.2003 Magický magazín Revue 44 má nové příspěvky v kategorii Píšu si do šuplíku.
13.6. 2003 Temná svědectví konečně jsem udělal na stránkách i něco pro sebe...
9.6. 2003 Ala 2.6. 2003 byl Mum konečně vystřídán. Ala nastoupila nejistě a sebevědomě zároveň a zatím to vypadá, že se v práci rychle zabydlela.
Budiž pozdravena!
4.6.2003 Magický magazín zvaný Revue 44 má zase nové články. Zatím je pořád co přidávat, a rozrůstají se hlavně Plky Vlky.
22.5.2003 Zuzanin magický magazín Revue 44 Přidala jsem pár nových článků. Zatím budou přibývat rychle, mám zásobu.
18.5.2003 Zuzaniny vlky plky - bylo sem vráceno původní množství článků ze staré verze a pro ty, kteří staré věci četli, jsem přidala dva články úplně nové. Taky přibyla první knižní recenze.
16. 5. 2003 Zuzanin MAGický MAGazín byl po dlouhém Romanově progamátorském úsilí uveden do zkušebního provozu. Články atd., nashromážděné už v několika adresářích, do něj budou pozvolna přibývat každým dnem.
13. 5. 2003 Pohlednice zhruba padesát kousků nových pohlednic - příroda, kytky, vesmír atd.
5.5. 2003 Magick & Ritual Mail možnost vlastnit osobní mail s koncovkou @magick.cz nebo @ritual.cz je tu!
30. 4. 2003 Energie 04 2003 - a tohle je poslední, co chyběla :-)
30. 4. 2003 Energie 02 - 03 2003 - zatím to jde.
30. 4. 2003 Energie 12 2002 - 01 2003 ... jsem zvědavej, jak douho to nadšení vydrží. :-)
30. 4. 2003 Energie 11 2002 Překonal jsem neskutečnou jarní únavu a začal pomalu pracovat...
27.3. 2003 Kamera On-Line Kdo bude mít kliku, uvidí třeba něco zajimavýho... :-)
22.1.2003 Ještě jednou fotky Do třetice série fotek, zase Zuzaniných. Všechny zařazeny do Vítina ateliéru.
21.1. 2003 Haniny fotky Haně ze zalíbila galerie, kterou jsem udělal pro Nun, tak jsem jí ty její fotky a obrázky převedl do podobné...
18.1.2003 Letní fotky přibyly konečně na Zuzanině stránce. Najdete je v mixu a mezi fotkami z Vítina ateliéru.
Vaší pozornosti nechť neujde ani reklamní banner
7.1.2003 Co čeká svět v roce 2003 Neradostné vize nastávajícího roku. Když budeme hodní, třeba bude líp...
31.12. 2002 Energie 9 02 & Energie 10 02 poslední dvě Energie jsem konečně přidal na stránky... :-D
28.12.2002 Fotky z narozenin přibylo asi 30 fotek z oslavy narozenin. Romanovi díky - za zpracování i za to, že to tentokrát netrvalo 116 let.
22.12.2002 Ohlasy na knihy nakladatelství nové ohlasy čtenářů na knížky Zuzany Antares najdete u webu každé knihy.
22.12. 2002 Zuzaniny fotky - no a když jsem tak dobře začal, dokončil jsem aji přesun Zuzaniných fotek do nové galerie.
22.12. 2002 Přídavek k pátečnímu setkání - když už jsem byl v doplňování fotek, vzpomenul jsem si, že nedávno mně přinesla Dája pár fotek, které stihla v "pátek" udělat a protože některé opravdu stojí za to, ještě jsem je přidal. :-D
22.12. 2002 Piknik - po dlouhé době jsem se pokusil zase fotit...
12.11.2002 Učebnice výkladu tarotu info o druhém vydání velmi úspěšné knihy Zuzany Antares
12.11.2002 Malá škola čarodějnictví informace o nové knize Zuzany Antares
11.11. 2002 Pohlednice obvyklé, méně obvyklé, ale i takové, které jste ještě neviděli.
17. 10. 2002 Astrovíkend - fotky z předešlého Astrovíkendu konečně přidané na mé osobní stránky...
Webmaster je opravdu rychlý! :-))
1. 10. 2002 Komentovaný seznam léčitelů, věštců a dalších poradců - naprostá novinka nejen na našem webu, ale velmi pravěpodobně i na českém internetu!
27. 9. 2002 Rozšíření a vylepšení obchodu! V obchodě vzniklo další oddělení: kuřácké potřeby, kde postupně naleznete značný výběr tabáků do vodních dýmek a vodní dýmky včetně doplňků.
Pro stálé zákazníky vytvořen systém slev!
26. 9. 2002 Práce žáků když už začala škola, doplnili jsme zase pár starších prací ze seminářů.
25. 9. 2002 Prázdninové dvojčíslo Energie a další díl načeho časopisu spatřil světlo webu. ;-)
24. 9. 2002 Energie 06 Další číslo našeho časopisu Energie se konečně objevilo i v netové podobě...
23. 9. 2002 Akce od září. Akce pořádané Školou věšteckých umění v aktuální podobě od září 2002
4.9. 2002 Jogový tábor 2001 - Hanka se konečně dočkala přidání fotek na její osobní stránky... :-D
3.9. 2002 Základy magie - Zuzana Antares - doplněny textové ukázky některých kapitol knihy.
29.8. 2002 Jaroslav - Kopečná, aneb Tajemství loňského léta...
27.8. 2002 Pátek 16.8. 2002 - krátký sestřih mini setkání.
2. 7. 2002 Energie 5 / 02 no a když už jsem se konečně dostal k doplnění Energie 4, přidal jsem pro jistotu i následující. :-)
1. 7. 2002 Energie 4 / 02 - další číslo našeho časopisu na webu.
1. 7. 2002 Mum test - náš nový zábavný test věnovaný našemu zaměstnanci Mumovi.
30. 6. 2002 Setkání Magick 31. 05. 2002 - fotky ze setkání konečně na webu!
25. 6. 2002 Upír test - jste upír? Tak na tuhle otázku vám odpoví náš test. :-)
17. 6. 2002 Základy Magie kniha, ktrou jsme vydali o vánocích tohoto roku se konečně dočkala také vlastní stránky a stručného představení.
24. 5. 2002 Baphomet Tarot představení a stručný popis tohoto velmi zajimavého tarotu.
15. 5. 2002 Píšu si jen tak... Jen tak si píše Appolonius (Jaroušek) a já jsem mu konečně vytvořil stránku pro jeho povídky a přidal prvních pár kousků.
8. 5. 2002 Dantovo Inferno - novinka v našem nakladatelství včetně krátké ukázky.
7.5. 2002 Symboly jara, májové lásky probuzení a magická vůle Jeden ze sady chystaných článků pro časopis Astro. Aktuální téma a aktuální jarní kouzlení.
23. 4. 2002 Energie 03/02 no a když už jsem byl v tom přidávání, tak jsem si střihnul ještě jedno číslo našeho časopisu - aspoň bude co číst. :-)
23. 4. 2002 Energie 02/02 při tom našem shonu jsme si konečně našli čas přidat další Energii!
14.4.2002 Týdenní semináře Víkendové semináře mají solidní odezvu, ale bohužel se do necelých tří dnů nevejde tolik technik, aby dostatečně napomohly k "probuzení" všech účastníků. Snad bude týden dostatečná doba.
21.3. 2002 Mum Je to k nevíře, ale je to tak - Mum, kterého už skoro rok zaměstnáváme, si konečně připravil úvodní stránku svého webu!!! A jestli bude pokračovat stejným tempem i nadále, tak se za rok dočkáme nějakého pokračování... :-D
19. 3. 2002 Staronový člen Magick.cz - Jaroslav A. Polák, který nejen píše Connana, ale také pro nás překládá různé zajimavé články, které se tu sem tam objeví. Jinak je pochopitelně taky Magick. :-)
19. 3. 2002 Měsíční horoskopy - pro úplnost si od dnešního dne můžete přečíst i měsíční horoskop. :-)
18. 3. 2002 Dark Side - fotoreportáž ze zajimavé hudební akce, na niž Zuzana spoludotvářela temnou atmosféru.
8. 3. 2002 Ze života školy - úplně nová stránka, úplně nový design, úplně nový školní miniobchůdek s doporučenou literaturou ke studijním oborům. Práce studentů, co dělají naší studenti. Možnost diskuse. Obrázky, fotky, zajimavosti.
Stránky budou průběžně doplňované - informace o aktualizaci bude v novinkovém mailu.
25.2. 2002 Akce ŠVUvB akce a cvika pro tento rok jsou nachystané!
25.02. 2002 Články pro Magick na Magick. Máte-li pocit, že vlastníte nebo jste napsali něco, co by zde stálo za zveřejnění, neváhejte a pošlete nám to.
19.2. 2002 Energie 1201 - 0102 tentokrát dvojčíslo Energie ukončující minulý rok a začínající ten letošní. :-)
17. 2. 2002 Přidej článek Líbí se vám časopis Energie? Chcete-li se podílet na jeho obsahu - skuste to!
15. 2. 2002 Sedmero věšteckých umění není k dostání v knihkupectvích a zatím se jeví, že ani nebude. Protože si o knížku pořád píšete, nachystali jsme ji pro vás jako ne-knihu ve dvou verzích: elektronické nebo jako skripta.
10. 2. 2002 Chat je to k neuvěření, ale je to tak, dosti dlouho ne dobře funkční chat na našich stránkách je díky Zbyškovi opět v provozu na 100% !
5. 2. 2002 Časopis Energie pomalu, ale jistě přibývá a tak jsme pro lepší přehlednost udělali rozdělení po ročnících.
4. 2. 2002 Energie 11 01 - další číslo našeho časopisu spatřilo světlo světa.
29. 1. 2002 Základy astrologie Škola věšteckých umění v Brně otevírá od února tohoto roku nový studijní obor - zde naleznete informace a přihlášku.
28. 1. 2002 Dobrá zpáva: dalo to velkou práci ale ankety opět v provozu... :-)
24. 1. 2002 Hanina tvorba Hana se prostě pustila do svých stránek opravdu s nasazením a tak tu máme další stránku - tentokrát s malbou a kresbou.
16. 1. 2002 Haniny fotky je to k nevíře, ale Hana opět updatoala svoje stránky - tentokrát o fotogalerii.
15. 1. 2002 Nun slavila narozeniny. Pravda, moc se těch fotek nezachránilo, ale aspoň něco. :-(
10. 1. 2002 Osobní administrace převratná změna pro přihlášené studenty! Každý s vyplněním přihlášky získává svoji osobní stránku s přehledně vedenými informacemi o průběhu studia včetně propracovaného způsobu osobní komunikace s lektorem a o platbách školného.
9. 1. 2002 Haniny stránky konečně zaznamenaly nějakou změnu - doplněna Kniha návštěv, stránka s odkazy a doporučeními a Dopisy z mimoprostoru. :-)
7. 1. 2002 Puella - na mé osobní stránce přibylo malé zamyšlení v Jungovském duchu. Myslím, že stojí za přečtení.
2. 1. 2002 Setkání MAGICK.cz - nechte si ujít lednové setkání příznivců a dopisovatelů těchto stránek!
20. 12. 2001 Energie 10 01 - další číslo našeho časopisu na světě!!!
19. 12. 2001 Základy magie - nakladatelství Spiral Energy vydalo na předvánoční trh novou knihu.
18. 12. 2001 Co nás čeká v roce 2002 - Zuzana Antares měla zase jednou vize... Ale nic veselého to nebude.
12. 11. 2001 Znamení Zodiaku - nové zboží v našem obchodě. Velmi pěkně zpracované znamení zvěrokruku jako náhrdelník najdete v oddělení amuletů.
7. 11. 2001 On-Line databáze měst. Konečně přehledné vyhledávání našich a světových měst s možností doplnění údajů - jistě uvítají všichni, kteří výpočty v astrologii neberou na lehkou váhu!
25. 10. 2001 Nové fotky na mé osobní stránce. :-)
23. 10. 2001 CD v našem obchodě byla kvůli přehlednosti rozdělaena do více kategirii. Zároveň leze očekávat, že začnou i nějaká přibývat. :-))
23. 10. 2001 Energie 09 2001 - další číslo Energie konečně na světě.
27. 9. 2001 Červená série - Zuzana opět doplnila nové fotka na svoji osobní stránku.
14. 9. 2001 Bazar Připravili jsme pro vás novou verzi bazaru. Věříme, že se vám bude líbit víc, než ta předchozí.
30. 8. 2001 Energie 07 - 08 2001 Další číslo Energie, tentokrát prázdninové dvojčíslo doplněné o zajimavou novelu "Červi".
21. 8. 2001 Konference o runách Protože jsme nedávno přidali stránky o runách, napadlo nás doplnit i konferenci na stejné téma.
17. 8. 2001 O runách - na této stránce naleznete podrobné povídání o jednotlivých runách.
17. 8. 2001 Runová věštba on-line - konečně i runy na Magick!
2. 8. 2001 Akce ŠVUvB - je to až neuvěřitelné, ale stránky s popisem a přihláškou na námi pořádaná intenzivní soustředění jsou zase aktuální!!!
31. 7. 2001 Historie Magick.cz - jak vypadaly naše weby od roku 1995.
28. 7. 2001 Romanova osobní stránka - B R A V O !!! Po více než roce od našich založení osobních stránek tam má Roman konečně víc, než jen ten úvodní dotazník. Přibylo mu najednou dokonce několik stránek!!!
27. 7. 2001 Od 1.7. 2001 máme nového zaměstnance, spolupracovníka a tvůrce Muma. Zatím u nás vydržel a dokonce začíná pracovat na svých webových stránkách.
Ale tu qwerty přenastavenou klávesnici mu OPRAVDU co nevidět omlátíme o hlavu!!!
24. 7. 2001 Návštěvní kniha - na Zuzaniných stránkách se objevil i prostor pro vaše názory.
24. 7. 2001 Seznam stránek prošel konečně nutným updatovaním, takže se lze podle něho i orientovat... Dokonce tam najdete i novou anketu! :-)
17. 7. 2001 Energie 06 01 - a opravdu, nemožné se stalo skutečností... :-)
16. 7. 2001 Energie 05 01 - další číslo Energie na světě a jestli mně vydrží elán, tak bude brzo i šestka... :-)
11. 7. 2001 Píšu si do šuplíku - konečně se dozvíme, co si Zuzana píše do šuplíku a co jí z toho zbylo.
14.6. 2001 Fenomén Thoth Tarot - aneb o rozšiřování nauk okultních v Českých zemích.
12.6. 2001 Setkání - reportáž ze srazu Magick.cz konečně na internetu.
7.6. 2001 Učebnice výkladu tarotu - po dlouhé době konečně dotisk úspěšné knihy od Zuzany Antares
6.6. 2001 Antares - Zuzaniny stránky jsou den za dnem lepší a obsáhlejší!
6.6. 2001 FREE horoskop - je plně funkční lišta na vaše stránky. Po zadání data se zobrazí aktuální horoskop.
Další opomenutá novinka.
6.6. 2001 Fenomén Thoth Tarot a ještě jeden do stejné sekce.
6.6. 2001 O umění bláznů, nebeských radostech, elegantním životě - je další článek v nekomerční části Magic na Magick.
6.6. 2001 Mám tu čest zvěstovat radostnou "novinku", že novinky se začnou konečně doplňovat podle aktuálního stavu webu.
Pravděpodobně si už nepovspomínám na vše, co bylo do tohoto okamžiku, ale nadále by to mohlo být skoro přesné...

Ro.

27.5. 2001 Domluvte si sraz - nová konference pro ty, kteří si chtějí domluvit sraz na chatu a pod...
25.5. 2001 Energie 04 01 a poslední číslo.
21.3. 2001 Energie 03 01 - a ještě jedna Energie, na kterou se zapomenulo
Energie 02 01 - a další z nezveřejněných novinek.
Energie 01 01 - je další Energie, která vyšla, leč v novinkách se neobjevila...
2.5. 2001 Apologetika šoustavného neobaroka - jeden za dalších zajimavých článků v nekomerční části.
16.12.2000 Energie - 11/00 - nové číslo časopisu.
20.11.2000 Magick.cz - Nový design stránek.
18.10.2000 Čínské amulety podle horoskopu nové oddělení v obchodě.
11.09.2000 Energie 7 - nové číslo časopisu.
8.09.2000 Astrologie - nová konference.
1.09.2000 Psychologické minimum pro věštění - nový studijní obor.
21.08.2000 Seznam stránek - na této stránkách se objevila první anketa. Najděte i ostatní a podělte se o svoje názory.
14.08.2000 Chat konečně i na našich stránkách...
05.08.2000 Keltské amulety - nové oddělení v našem obchodě.
27.07.2000 Tarot - nová konference.
26.06.2000 Sny - nová konference.
03.06.2000 Výklad Crowleyho Tarotu - nová stránka v části Magick na Magick.
05.05.2000 Pomoc při studiu - nová část stránek na Magick.cz
21.05.2000 On-Line bazar - potřebujete něco prodat nebo koupit? Bazar s "esoterikou" je tu pro vás.
26.04.2000 Věštba z tarotu - další On-Line služba, pro ty, kteří potřebují rychle poradit!
26.04.2000 Horoskop On-Line Horoskop na každý den!
22.04.2000 Atlantské zářiče nové oddělení v obchodě.
22.03.2000 Slavnostní otevření "nových" stránek.