Spiral Energy

MAGICK rozchodník

Novinky - prosím čtěte!
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy

Popis znamení

Měsíční horoskopy
Věštba z tarotu
Free horoskopy na vaše WWW!
Runová věštba
Upír test

Konference

Kdo jsme?
Seznam stránek
Napište nám
Zpět...


Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy

webmaster&skripts:
Ro.
Astrologická poradna

Jsem Roman Petrželka, a zabývám se profesionálně astrologii a psychoterapií. Ve své praxi spojuji oba seměry a dávám tak astrologii nový rozměr obohacený průnikem moderního pohledu na člověka a jeho psyché.
Astrologii se věnuji více než dvacet let převážně jako samouk. Pouze v devadesátých letech jsem absolvoval dvouletý kurz transpersonální astrologie Pavla Turnovského. Následně jsem sám rozvíjel své vědění především pečlivým studiem horoskopů rodiny, kamarádů i klientů. Na počátku tisíciletí jsem se pokusil zúročit své dosavadní astrologické poznatky výukou zájemců, a to jak ve dvouletém dálkovém studiu, tak i v půlročním kurzu výkladu horoskopu. Oba obory jsou doposud v nabídce naší školy.
Také jsem se věnoval psychoterapii, která byla a je mám hlavním pracovním oborem. Prošel jsem dvouapůlletým výcvikem Léčba traumat po násilí v rodině – transfomační systemická terapie v rozsahu 323 hodin pod vedením kanadské lektorky Kathlyne Maki Banmen, MA, RCC a pod patronací Inštitútu Virginie Satirovej V Slovenskej republike. Výcvik u mě posílil schopnost vnímat lidské problémy v širším kontextu. Supervizně byl výcvik zaměřený především na individuální terapii.
Také jsem prošel komplexním vzdělávacím programem v psychoterapii SUR v délce pěti a půl roku, celkem 537 hodin v komunitě vedené PhDr. Miroslavem Vyhnálkem. Během tohoto výcviku jsem získal dosti cenné zkušenosti v práci se skupinou.
Dalších více než 1000 hodin jsem si doplňoval znalosti i dovednosti v akreditovaných kurzech, jako je krizová intervence, umění komunikace, první pomoc, násilí v rodině, psychosociální rehabilitace, model růstu, úvod do taneční a pohybové terapie a mnoho dalších.
Připočítám-li k tomu všemu praxi čítající více než dvacet let přímé práce s klienty, jsem přesvědčen, že mám co nabídnout při řešení problémů druhých.
Můžete mne znát také jako webmastera těchto stránek, na jejichž podobě jsem se podílel.

Své služby nabízím všem kdo chtějí porozumět sami sobě, překonávají životní krizi, kdo chtějí porozumět svému partnerovi nebo jinému členu rodiny, kdo se chtějí zorientovat ve svém životě.

Při konzultaci pomůže ujasníte-li si předem okruh problémů, který chcete řešit.

Konzultace poskytuji v Brně, moje kancelář sídlí v Židenicích, Taussigova 15. Objednat se můžete na všední dny od pondělka do čtvrtka.
Pro dohodnutí konzultace volejte 777 237 843 nebo pište na astrolog/zavináč/magick/tečka/cz.

Cena za základní konzultaci je: 600,- Kč/hodinu.
Cena pro ty, kdo chtějí chodit na individuální terapii je: 500,- Kč/hodinu.