Thelema - Magick na Magick.cz
 Magick na Magick.cz

          Sborník pro duchovní vědu, hermetismus a thelemickou magii.

        Motto:
        Čím více všichni mluví, tím méně se slyšíme. A tím vzácnější je slovo, které tvoří víc než jenom sebe.


        Pravidelné rubriky:

*Thelemick & Magick *Svatá magie Abramelina mága
*Překlady, bilingvní příspěvky *Teoretické koncepty, religionistika *Obskurní beletrie

Svatá magie Abramelina mága

Tento útlý spisek budí zvědavost a popouzí představivost mnoha více či méně zasvěcených. Až si jej přečtete, je možné, že budete zklamaní a že jste čekali něco víc. Ale nenechte se pomýlit.
Popsaný rituál může na moderního člověka působit cizorodě. To ale neznamená, že je neúčinný. Pozorní čtenáři Crowleyovy Hagiographie jistě vědí, jakou důležitost právě Abramelinově magii Mistr Therion přikládal a jak význačný vliv na jeho osobní život - a nejen na něj - měla právě tato evokace.


Komu se nechce stahovat celý grimoár ze stránek a rád by si si ušetřil práci i čas, může jej mít za rozumnou cenu v přijatelné formě. Celý grimoár včetně doplňků, které zde na webu nenajdete, jsme pro zájemce připravili buď jako skripta nebo jako pdf soubor - jak jsme slíbili.
Požádat o zaslání lze zde.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function MySQL_Query() in /volume1/web/magick/alx/magick/config/clanky.inc.php:196 Stack trace: #0 /volume1/web/magick/alx/magick/skripty/kat_vyp.php(33): clanek_uvod('21', 'ne') #1 /volume1/web/magick/alx/magick/index.php(50): include('/volume1/web/ma...') #2 {main} thrown in /volume1/web/magick/alx/magick/config/clanky.inc.php on line 196